Rezervace

Služby

Náměšť nad Oslavou ubytování hotel Monaco restaurace

Stravování je zajištěno v restauraci s kapacitou 80 míst, k dispozici také krytá letní terasa se 40 místy. Noční bar s diskotékou. Restaurace nabízí mimo jiné i vegetariánskou kuchyni a dietní jídla.

Monaco hotel ubytování Náměšť nad Oslavou služby

Otevřené a osvětlené parkoviště, terasa, připojení k internetu, vstup domácích zvířat povolen. Sál s kapacitou 80 míst vhodný pro různé příležitosti jako semináře, konference, firemní schůzky atd.

Dovolená Vysočina ubytování Monaco Hotel Náměšť nad Oslavou aktivity

Krásný renesanční zámek na místě bývalého hradu - prohlídky mimo pondělí, možnost lovu vysoké zvěře v zámecké oboře. Každé léto v červenci: Folkové prázdniony - nabízí mnoho hudby i výstavy. Koupání, rybolov - rybník Rathan, přehradní nádrž Vícenický Žleb, vodní dílo Dalešice - oblíbené místo rekreace, nejznámější je Hartvíkovická pláž, půl kilometru od obce Hartvíkovice, s travnatým, částečně zalesněným břehem. Podél levého břehu vede turistická stezka s výhledem na horní Dalešickou a dolní vyrovnávací nádrž Mohelno. Nejvyšším bodem, odkud je výhled do okolí, je skála, tzv. Wilsonka. V Náměšti je zimní stadion, tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště. Stáj Karolína - projížďky na koních, výuka... Nedaleko město Třebíč.